Historia firmy Lenovo

Każda osoba, która korzysta w pracy z laptopa, klawiatury czy też projektora powinna znać firmę Lenovo, która jest bardzo znanym na całym świecie producentem właśnie tego rodzaju produktów. Jeśli planuje ktoś zakupy w tej firmie to warto poznać ją od podstaw i dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Budowanie bazy klientów na podstawie świadomego wyboru jest bardzo ważne, ponieważ większość z tych klientów pozostanie w tej firmie na długie lata.

Historia

Firma ta została założona w Pekinie w 1984 roku, czyli jest już na rynku bardzo długo. Warto zaznaczyć, że początki firmy były bardzo ubogie jeśli chodzi o zasób ludzi, bo pracowało tam zaledwie 11 osób. Początkowo firma ta stawiała na produkcję telewizorów, jednak szybko okazało się, że ten rodzaj działalności nie będzie przynosił pożądanych zysków. Zmieniono profil firmy i zaczęto produkować podzespoły do komputerów. Zmiana profilu okazała się bardzo trafna i z biegiem lat zaczęto powiększać skład ludzi i produktów. Od 1990 roku, zrobiony został krok milowy i postawiono na produkcję architektury komputerowej pod marką Lenovo.

Pozytywne opinie w internecie

W internecie można znaleźć opinie o praktycznie każdym producencie komputerowym. Warto jednak poznać najczęściej pojawiające się opinie i są to:

– wysoka jakość i trwałość produktów,

– bardzo szeroka oferta produktowa,

– szeroki zakres cen, dzięki czemu są to sprzęty dostępne praktycznie dla każdej osoby,

– bardzo często wprowadzane są nowości, przez co widać, że firma cały czas się rozwija i chce być top 1 na całym świecie.

Firma Lenovo jest na rynku bardzo długi czas. Jest to firma, która stawia na bardzo duże zróżnicowanie produktów, a także duży rozstrzał cenowy, przez co są one dostępne dla wielu osób. Firma jest chińska i została założona w Pekinie. Początkowo stawiali oni na telewizory, jednak szybko doszli do wniosku, że nie jest to dobry profil firmy i przebranżowili się na produkcję podzespołów do komputerów. Szybko zaczęli osiągać w tym sukces i obecnie są potentatem w tym segmencie.

Laptopy Lenovo można nabyć pod adresem: https://www.sferis.pl/laptopy-3782/lenovo

Comments are closed.