Deska elektryczna Manta – który model wybrać?

Manta to rzetelna i godna polecenia firma, która w swojej ofercie sprzedażowej ma bardzo wiele modeli desek elektrycznych. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są największe zalety i wady poszczególnych desek, dzięki czemu łatwiej będzie dokonać udanego zakupu.

Terenowe deski elektryczne

W ostatnim czasie jest bardzo duży boom na elektryczne deski terenowe, które skierowane są dla zdecydowanie bardziej zaawansowanych użytkowników. Terenowa deska elektryczna Manta doskonale nadaje się do jazdy po ścieżkach, po lasach i kamiennych drogach. Modele tego typu wyróżniają się nieco wyższym zawieszeniem i kołami z dość agresywnym bieżnikiem. 

Deski z rączką

Bardzo modne są również deskorolki elektryczne z rączką, które są dobrym wyborem nie tylko dla dzieci, ale również dla osób dorosłych. Pamiętać należy jednak o tym, że deska elektryczna Manta tego typu jest mniej poręczna, nieco większa i co najważniejsze łatwiej się na niej jeździ. Z praktycznego punktu widzenia jest to nic innego jak elektroniczna hulajnoga. 

Elektryczne deskorolki z siedzeniem

Nieco mniejszą popularnością cieszą się deski elektryczne Manta z siedziskiem. Jak łatwo się domyśleć modele tego typu wyposażone są w wygodne siedzenie. W większości modelach na przedzie znaleźć można specjalny drążek wyposażony w dodatkowe koło, dzięki któremu zdecydowanie łatwiej jest utrzymać równowagę. Pamiętać należy również i o tym, że deski tego typu są nieco cięższe od swoich tradycyjnych odpowiedników, dlatego też są mniej mobilne.

Comments are closed.