Jak zaprojektować etui z własnym nadrukiem?

Sposobów na spersonalizowanie smartfona jest wiele. Ważne jest to, aby urządzenie było funkcjonalne, a zarazem dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zaprojektuj etui na telefon, które będzie atrakcyjne pod względem wizualnym, a jednocześnie praktyczne. Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie. Użytkownik nie musi posiadać specjalnych umiejętności. Niemal każdy poradzi sobie z tym zadaniem – wystarczy jedynie dostęp do internetu.

Wybór producenta


Etui z własnym nadrukiem powinno wyróżniać się wysoką trwałością. Grafika powinna być bogata w detale. Ważne jest to, aby kolory były w pełni nasycone. Nie mogą one blaknąć pod wpływem promieniowania słonecznego. Istotne jest również to, aby tworzywo nie było podatne na zarysowania. Większość osób przechowuje smartfona w kieszeni, torebce, czy też plecaku. Należy postawić na zaufanego producenta, który proponuje akcesoria o podwyższonej trwałości. Tylko takie produkty przetrwają w doskonałym stanie długi czas.

Obsługa kreatora


Zaprojektowanie etui nie jest procesem złożonym. Wystarczy skorzystać z gotowego kreatora, który znajduje się na stronie internetowej producenta. Postępując krok po kroku z instrukcją można stworzyć oryginalne etui z własnym nadrukiem. Wystarczy jedynie kilka minut. Oczywiście przed przystąpieniem do pracy należy wskazać markę i model posiadanego smartfona. Tutaj liczy się perfekcyjne dopasowanie. Etui nie może być ani zbyt małe, ani zbyt duże.

Comments are closed.