Dlaczego warto zdecydować się na akumulator 12v?

Należy zdawać sobie sprawę, że akumulator 12v z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nie wszyscy jednak mają świadomość dlaczego warto zaopatrzyć się właśnie w ten produkt.

Jakie zalety ma akumulator 12v?

Akumulator 12v (https://www.napad.pl/781-akumulatory-12v.html) cechuje przede wszystkim bardzo duża trwałość i bezawaryjność. Koniecznie trzeba także zaznaczyć, że w produkcie zastosowano znacznie grubsze elektrody wykonane w technologii 3Dx. Ponadto wykorzystano najbardziej nowoczesne dodatki węglowe ZAP carbon. W ten sposób omawiany akumulator charakteryzuje się świetnymi parametrami elektrycznymi.

Jakie atuty ma jeszcze omawiany produkt?

Akumulator 12v może użytkownikowi posłużyć nawet dwa razy dłużej w porównaniu do innych produktów przez zastosowanie znacznie większego zbiornika elektrolitu, a także płynu ze stopu wapnia, ołowiu czy cyny. Oznacza to tym samym, że akumulator w odniesieniu do konwencjonalnego akumulatora będzie działał przez dwa razy więcej uruchomień silnika. Jest to jak wiadomo bardzo duży atut dla użytkownika. Jest to również bardzo istotne dla właścicieli pojazdów posiadających rozbudowaną instalację elektryczną.

Ponadto produkt zarówno przy bardzo częstym włączaniu, jak i wyłączaniu silnika nie będzie tracił nie tylko i wyłącznie żywotności, ale również mocy. Omawiany akumulator bez żadnego problemu może zastąpić bardziej tradycyjny akumulator kwasowo – ołowiowy. Według ekspertów może w przyszłości wyprzeć z rynku wspomniane akumulatory.

Comments are closed.